Dilan Polat’ın Ardından Gözler Ona Çevrildi! Fenomen Rabia Toprak’ın Kısa Sürede Yaşadığı Yükseliş Gündemde

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi. Tıpkı Dilan Polat gibi kısa sürede inanılmaz yükseliş yaşayan birçok fenomen mercek altına alınmış durumda. Rabia Toprak da bu isimlerden biri. Kısa süre içerisinde yaşadığı değişimle dikkat çeken Rabia Toprak, bakın geçmişten bugüne nasıl bir değişim yaşamış…

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanması sadece Polat ailesini değil, onlar gibi kısa süre içerisinde yıldızı parlayan birçok fenomeni etkiledi. Nedeni malum, insanlar ‘nasıl?’ sorusunu sormaya başladı.

Özlem-Tayyar Öz ve Şule-Yasin Türk gibi çiftler de tıpkı Polat ailesi gibi Avukat Feyza Altun’un radarına takıldı. Kısa süre içerisinde inanılmaz yükselişler yaşayan bu ailelerle ilgili akılalmaz iddialar ortaya atıldı hatta.

Şu an gündemdeki isimlerden biri de Rabia Toprak. Birkaç yıl öncesine kadar mutfağında yemekler yapan ve mütevazı bir hayat yaşayan Rabia Toprak’ın, tekstil işine adım attıktan sonra değişen hayatı gündem oldu.

Fenomen Rabia Toprak’ın yaşadığı değişime değinen Alp Kılınç, dikkat çeken iddialar ortaya attı.

Alp Kılınç, Rabia Toprak’ın “2021 yılında Dubai’ye gidip geldikten sonra büyük bir tekstil fabrikası atölyesi ve hesaplanamayacak kadar büyük bir mal varlığına sahip olduğunu” iddia etti.

Alp Kılınç, Rabia Toprak’ın “Gösterişli bir hayatı, lüks arabaları, birçok ofisi, dükkanı ve evleri olduğunu” da iddia etti.

“Dilan Polat olayından sonra Instagram’da gönderilerini ve hikayelerini silmeye başladığını” da ekledi yine…

Kılınç, Rabia Toprak’ın değişimini Instagram paylaşımlarıyla gösterdi bir yandan da.

Rabia Toprak’ın arabalarla çektiği bu video da dikkat çekti…

Kılınç, “Bu insanların hepsi birbirinin kopyası ve zengin oldukları tarih aralıkları da hepsinin birbiriyle bağlantılıdır. 2020/2023 arası ülkeye ne oluyorsa hepsi bir anda zengin olmuştur.” ifadeleriyle dikkat çekti.

Siz kendisinin değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x