Filenin Sultanı İlkin Aydın’ın TRT Muhabirini ‘Ben Siyasi Konuşurum’ Diye Uyardığı Anlar Gündem Oldu!

Dün akşam 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finali’nde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek Avrupa şampiyonu olan Filenin Sultanları, bir kez daha gönlümüzü kabarttı. Maçın ardından tüm oyuncularla ayrı ayrı röportaj yapılırken sıra İlkin Aydın’a geldi. Kendisini müziğin ritmine kaptıran İlkin Aydın’ın muhabiri uyardığı konu ise görenlere kahkaha attırdı!

Filenin Sultanları dün akşam bize unutamayacağımız bir zafer kazandırttı!

Çekemeyen, hazmedemeyen ve yediremeyen herkese inat tokat gibi sayılar alan Filenin Sultanları, Dün akşam 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası Finali’nde Sırbistan’ı 3-2 mağlup ederek Avrupa şampiyonu oldu!

Şampiyonluğu kazanarak göğsümüzü bir kez daha kabartan Filenin Sultanları, maçın ardından içlerine sığamayan duyguları en yakınlarındaki muhabirlere anlatma gereği duydular. Kimi gülerek kimi ise ağlayarak o gururu ve mutluluğu ekrandan onları izleyen milyonlarla paylaşmak istediler.

Birisi hariç! O birisi biraz çekimser kalmıştı!

O isim ise maçın yıldızlarından birisi olan İlkin Aydın’dı! Maçın ardından kendisiyle görüşmek için hazırlanan muhabire ufak bi’ uyarıda bulundu!

İlkin Aydın, kendisiyle görüşmek isteyen TRT muhabirine “Ben siyasi şeyler söylüyorum ama” uyarısıyla izleyenleri hem şaşırttı hem güldürdü!

Dün fark edilmese de bugün o anlar sosyal medyanın gündemindeydi!

Bakalım İlkin’in uyarısına sosyal medyada nasıl tepkiler gelmiş? ?

Konuşmayı da bu şekilde bitirmiş kendisi ??

Gurur, mutluluk, hüzün, neşe, kahkaha, gözyaşı… Hepsini aynı anda yaşattınız be kızlar! Var olun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x