Fiyatı 45.500 TL birden düştü! Üzerine bir de pazarlık var! Seat Ateca için bulunmaz fırsat!

C-SUV segmentinde tüketicilerin pek çok alternatifi var ve bunlardan birisi de Seat Ateca. Yıl sonu kampanyaları ile stoklarını eritmek isteyen Seat, Ateca modeli için harika bir indirim kampanyası başlattı.

Araç Kasım ayı içerisinde 1.515.500 TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyordu. Ancak şu günlerde modelin fiyatı tam 45.500 TL‘lik indirim ile tüketicilere sunuluyor.

Fiyatı 45.500 TL birden düştü! Seat Ateca için bulunmaz fırsat!

Seat Ateca baz donanım seviyesinde 150 beygir güç üreten 1.5 litrelik benzinli motor ve DSG şanzımanla beraber geliyor.

Bu motorşanzıman ikilisi performans anlamında harika işler çıkartırken yakıt tüketimi olarak da oldukça makul değerler sunuyor.

Seat Ateca için tam bir aile otomobili diyebiliriz. Çünkü araçta 510 litre gibi oldukça geniş bir bagaj hacmi söz konusu.

Günlük ihtiyaçlarınız açısından fazla fazla yeterli olan bu bagaj alanı, uzun yolculuklarda da geniş valizlerinizi rahatça alıyor.

Ayrıca arka koltuklarda ferah bir baş ve diz mesafesi vadeden otomobil, böylece geniş aileler için yeterli olduğunu kanıtlamış oluyor. Dilerseniz şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Ateca’nın donanım seçenekleri ve güncel fiyatlarıyla baş başa bırakmış olalım.

1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xperience

Fiyatı: 1.470.000 TL

1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG FR

Fiyatı: 1.560.500 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x