Fiyat Tahmini: Bu 3 Altcoin Yükselişe Geçmeye Hazırlanıyor!

Bitcoin’in fiyatının 44.000 doların üzerine çıkması, çeşitli varlıkların BTC ile nispeten yüksek bir korelasyona sahip olması nedeniyle altcoin fiyatlarındaki artışları destekledi. Aralık ayı boyunca, farklı altcoin’lerin büyük cüzdan sahipleri birikim yaparak tokenlarını borsalardan taşıdı. Ayrıca, bu varlıklar üzerindeki satış baskısını azaltarak yıl sona ererken daha yüksek kazançların yolunu açtı. Kripto analisti Ekta Mourya, yükselişe geçmesi muhtemel üç altcoin projesine dikkat çekiyor.

Fantom fiyat tahmini: Altcoin kritik talep bölgesinde

IntoTheBlock verilerine göre, Fantom fiyatı şu anda 3.666 adresin 674,42 milyon FTM tokenı biriktirdiği 0,4456 ila 0,4874 dolar arasında önemli bir talep bölgesinde duruyor. Token bu bölgeden çıktığında, FTM fiyatının yolunda büyük bir direnç olmadan daha yüksek bir ralli yapması muhtemel. Bitcoin fiyatı 44.000 doların üzerinde kalırsa ve varlığın görünümü yükselişini sürdürürse, altcoin fiyatı 7.710 cüzdan adresinin 61,6 milyon FTM tokenı elde ettiği direnç bölgesinin üst sınırı olan 0,7990 dolara yükselebilir.

FTM için Küresel Karda/Zararda. Kaynak IntoTheBlock

Polygon fiyat tahmini: MATIC şimdi 0,91 doları hedefliyor

Altcoin, 14 Kasım’da ulaştığı 0,9831 dolarlık yerel zirveden son düşüşünden kurtuldu. Bu yüzden, MATIC fiyatının 0,91 dolar hedefine yükselmesi muhtemel. MATIC fiyatındaki bu yükselişin ardından, altcoin bir düzeltme yaşadı. Ancak, token fiyatı bunun ardından toparlandı. Bu kalıp kendini tekrarladı. Böylece, MATIC fiyatı şimdi 0,8669 dolarlık dirençle mücadele etmeye hazırlanıyor.

Altcoin fiyatının 18 Şubat’taki 1,5675 dolarlık zirveden 10 Haziran’daki 0,5121 dolarlık düşük seviyeye düşüşün %38,2 Fibonacci geri çekilme seviyesi 0,91 dolara tekabül ediyor. MATIC fiyatı bu direnç seviyesini desteğe çevirdiğinde, yükselişin önünde büyük bir engel yok.

MATIC 1 günlük grafik

Ancak, 50 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) değeri olan 0,7890 dolar burada önemli. Çünkü günlük mum çubuğu bu seviyenin altında kapatırsa işin rengi değişir. Bu durumda MATIC fiyatı için yükseliş tezini geçersiz olur.

Dent fiyat tahmini: Borsalardaki DENT dip seviyelerde

Santiment verilerine göre, borsalardaki DENT arzı son 12 ayın en düşük noktasına ulaştı. Token’ın toplam arzı %51,21’e düşerken fiyat yükselmeye devam ediyor. On-chain ölçümlere göre altcoin fiyatı geçtiğimiz ay %53 arttı. Bu yüzden, kripto paranın kazançlarının sürdürmesi muhtemel.

Toplam arzın %’si olarak borsalardaki DENT arzı. Kaynak: Santiment

Bu arada, bir varlığın kazançlarının sürdürülebilir olup olmadığını belirlemeye yardımcı olan önemli bir on-chain metrik olan Ağ Büyümesi, altcoin fiyatıyla birlikte artıyor. Bu da DENT için ralliyi destekliyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x