Ripple CEO’su BlackRock XRP ETF’yi Tartıştı: XRP’yi Ne Bekliyor?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP gibi başka ETF’ler beklemenin makul olduğunu söylüyor. Garlinghouse, daha fazla kripto ETF’sinin piyasayı daha güvenli hale getireceğini ileri sürüyor. Ripple’ın CEO’suna göre BlackRock’ın bir XRP ETF’si başlatması “XRP Army için mantıklı”. Bu arada, Dark Defender takma adlı analist XRP için 1 doların üzerine giden bir rota çiziyor.

Başka ETF’ler beklemek makul!”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, BlackRock’ın bir XRP borsa yatırım fonu (ETF) başlatma olasılığı hakkında yorum yaptı. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere spot Bitcoin ETF’lerinin onayının ardından beklentiler diğer kripto paralara kaydı. Bu yöndeki spekülasyonlar gittikçe artıyor. Bu durum göz önüne alınarak Garlinghouse’a bir XRP ETF’sinin olasılıkları soruldu. Ripple CEO’su yanıt olarak, Bitcoin’in emsalini takiben ilave ETF’ler beklemenin makul olduğunu belirtti. Yatırımcıların riski en aza indirmek için şirketlere çeşitlendirilmiş bir şekilde yatırım yapmaya çalıştığı borsanın ilk günleriyle paralellikler kurdu.

Ripple’ın CEO’su, “Bence başka ETF’ler de göreceğiz. Bu piyasaları daha güvenli hale getiriyor.” dedi. Ayrıca Bloomberg gazetecisi, Garlinghouse’un olumlu yanıt verdiği bir XRP ETF’yi Ripple’ın kendisinin benimseyip benimsemeyeceğini sordu. Dahası, kripto ETF’lerinin olasılık sepetlerine dikkat çekti. Böylece, XRP ETF’lerinin eninde sonunda gerçekleşeceğini vurguladı.

Ripple CEO’su XRP ETF’si için ne düşünüyor?

Bu düşünceye dayanarak gazeteci, Ripple’ın BlackRock gibi önde gelen ihraççılarla bir XRP ETF’nin potansiyel lansmanına ilişkin görüşmelerde bulunup bulunmadığını sordu. Garlinghouse doğrudan bir evet ya da hayır yanıtı vermedi. Bununla birlikte, böyle bir hamlenin XRP topluluğu için verimli olacağını belirtti. Garlinghouse, “Bu konuda yorum yapmayacağım. BlackRock’ın kamuoyuna bazı şeyler söylediğini biliyorum. Bunun genel olarak XRP topluluğu için mantıklı olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

Özellikle, Ripple CEO’su bir XRP ETF’nin tanıtımı için kesin zaman çizelgesini tahmin etme konusunda dikkatli. SEC’in Bitcoin spot ETF’lerini onaylamasını sağlamak için bir mahkeme kararı gerektiğinin altını çizdi.

Dark Defender XRP’de yükselişini sürdürüyor

Dark Defender, Ripple destekli token üzerindeki yükselişi sürdürüyor. Özellikle analist, XRP’nin üçüncü dalga hedeflerinin bir parçası olarak yakın zamanda 1,88 dolara ulaşacağını bile ilan etti. Bununla uyumlu olarak analist, XRP’nin 17 Şubat itibariyle günlük grafikte turuncu dirence ulaştığını söylüyor. Ayrıca, kısa vadede destekleri gözlediğini vurguluyor. Bu arada, XRP’nin ikinci dalgasının bir düzeltme dalgası olarak konumlanmasıyla, son nokta 0,5198 ila 0,5066 dolar aralığında sona eriyor.

Kaynak: Dark Defender

Analiste göre, XRP’nin tekniklerin bir göstergesi olan günlük Ichimoku Bulutlarını yırtması gerekiyor. Ayrıca Dark Defender daha geniş kripto pazarında yükseliş iklimini resmettiğini ilan ediyor. Bu bulutun üzerindeki potansiyel bir kırılma, önemli bir yükseliş trendine işaret ederek token’ın 0,6649 dolar, 0,7707 dolar ve 0,9191 dolar hedeflerine koşmasını yakın hale getiriyor. Tersine, Ichimoku Bulutlarının altında bir kapanış XRP için bir düşüş eğilimi anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x